"Kaip vizualiniais(+audio) metodais pristatyti lazerinio apdirbimo technologijos veikimo principus?"

Partner

Evana Technologies, UAB

Project Skills

  • business & concepts
  • design & art
  • engineering
  • media & communications
  • social science

Project Blog

The brief

Lazerinių technologijų kūrėjai - įmonė Evana Technologies, yra aukštos kompetencijos fizikų ir inžinierių komanda, sukūrusi ir užpatentavusi puslaidininkių mikroelektronikos pramonei tinkančią lazerinę technologiją. Tačiau kaip šią technologiją tinkamai pristatyti? Kaip vizualiniu būdu parodyti jos veikimo principą, pabrėžti pranašumus? Įmonė būsimą projekto komandą supažindins su technologijos veikimo principu, gyvai parodys kaip kas veikia, kokie procesai vyksta, kaip šie procesai skiriasi nuo rinkoje egzistuojančių alternatyvų ir t.t. Jums reikės sugalvoti, kaip matytą medžiagą pateikti patraukliai vizualiniu/audio būdu.

The background

Evana Technologies yra 2012 metų startuolis dirbantis lazerinių technologijų strityje susijusioje su medžiagų apdirbimu lazerio spinduliu. Šiuo metu dirbame su technologijomis skirtomis puslaidininkinių prietaisų gamybos pramonei. Esame pateikę 18 patentinių paraiškų, turime jau vieną išduotą patentą.

The problem

Techniniai žmonės yra savo srities meistrai - puikūs fizikai, inžinieriai, technologai ir t.t. Tačiau šiems žmonėms pristatyti savo sukurtas technologijas pasauliui dažniausiai yra sunkiau negu galėjote įsivaizduoti. Kodėl? Dėl to, kad jie yra įpratę naudoti specifinį žodyną ir mokslinę kalbą, kuri ne visiems yra gerai suprantama ir aiški. To pasekoje tampa sunku suprasti kaip sukurta technologija veikia, kuo ji pranašesnė už alternatyvas ir kaip ši technologija galėtų būti naudinga. Kviečiame prisijungti žmones įvaldžiusius vaizdų kūrimo ir apdorojimo programas, komunikacijos ir marketingo entuziastus, norinčius išbandyti savo jėgas perspektyvioje aukštųjų technologijų srityje.

The solution

Video/audio medžiaga pristatanti sukurtos technologijos veikimo principus ir privalumus lyginant su alternatyviomis technologijomis.