Kaip sukurti verslo finansavimo platformą (Crowd and peer to peer)?

Partner

Sistemų integracijos sprendimai, UAB

Project Skills

  • business & concepts
  • coding

Project Blog

The brief

Oficialiai "blockchain" apibrėžiama kaip decentralizuota vieša transakcijų saugojimo sistema. Iš pradžių ši technologija buvo naudojama kriptografinių valiutų „Bitcoin“ valdymui, tačiau jos principą galima pritaikyti visur, kur tik reikia užfiksuoti informacijos ar turto apsimainymą tarp dviejų šalių, ji gali fiksuoti ne tik valiutos, bet ir vertybinių popierių ar žemės įsigijimo sandorius, saugoti santuokų, sveikatos įrašus t.t. „Blockchain“ vis dar yra vystymo etape, todėl yra puiki proga prisidėti prie šios technologijos ateities. Priimkite iššūkį ir naudodamiesi "Hyperledger" atviro kodo bendradarbiavimo platforma sukurkite "blockchain" technologija grįstą žaidybinį verslo finansavimo platformos prototipą.

The background

Sistemų integracijos sprendimai – tai nuo 2001 m. Baltijos ir NVS šalyse dirbanti profesionali, bendradarbiaujanti, novatorių komanda, sudėtingus IT sprendimus paverčianti lengvai valdomomis sistemomis. Mes dirbame toms verslo įmonėms, kurios siekia užsiimti ne IT valdymu, o tiesiogine savo veikla. Nuo 2018 metų tapome Fitek group nariais. Teikiame EDI (Electronic Data Interchange), Elektroninių dokumentų valdymo ir archyvavimo paslaugas, bendradarbiaujame su LT įmonėmis, kurdami sprendimus, skirtus finansų rinkoms (Fintech), kaip partneris dalyvaujame diegiant ES eDelivery ir eInvoice standartus Lietuvoje, siūlome integracijos sprendimus su eInvoice LT sistema (www.esaskaita.eu) bendradarbiavimui su Lietuvos valstybinėmis įmonėmis ir organizacijomis, dalyvaujam IT asociacijos Infobalt Digital Leadership Committee veikloje ir darbo grupėse (HDM, eDocuments, BlockChain , i.MAS).

The problem

Bankinis finansavimas vis dar yra pagrindinė smulkių ir vidutinių verslų finansavimo priemonė Europoje.Tačiau bankų keliami reikalavimai įmonei (stabilus augimas, pastovių pajamų generavimas ir pn.), metinės palūkanos nėra įkandami daugumai. Jaunoms, nors ir turinčioms potencialą augti įmonėms, bankai dar griežtesni ir taiko itin nepalankias sąlygas. Kokia galima alternatyva gauti finansavimą tiesiogiai, be tarpininkų (bankų, unijų ir pn.), be geografinių apribojimų, skaidriai? Siūlomas iššūkis studentams - sukurti "blockchain" technologija grįstą žaidybinį verslo finansavimo platformos prototipą ir viešinimo planą. Prie iššūkio kviečiami norintys gilintis į "blockchain" technologiją IT, verslo vadybos, marketingo studentai.