Kaip sužinoti, kokie lazerių produktai ir sprendimai bus reikalingi po dviejų metų?

Partner

Optogama, UAB

Project Skills

  • business & concepts
  • design & art
  • engineering
  • environment
  • healthcare
  • media & communications
  • social science

Project Blog

The brief

Pagrindinė įmonės "Optogama" kryptis yra inovatyvių lazerinių šaltinių kūrimas ir gamyba. Įmonė jauna - įkurta 2015 m., tačiau turi subūrusi ilgametę darbo patirtį turinčius lazeristus ir inžinerius. "Optogama" specializuojasi individualizuotų sprendimų kūrime, jų produktai gimsta diskusijose su užsakovais. Įmonei aktualu įsitvirtinti ir augti lazerių versle. Jos poreikis - susikurti sau rinką ir kurti tai, kas bus paklausu po dviejų metų, o ne šiuo metu.

The background

UAB “Optogama” kuria ir gamina kelias produktų linijas: akiai saugaus diapazono lazerinius šaltinius, galingus lazerius, pvz. deimantams apdirbti, bei prietaisus ir optinius įrenginius, skirtus integruoti į lazerines ar optines sistemas – tai pluošto plėstuvai ar pluošto skėsties kompensatoriai. Daugiau apie įmonę - http://www.optogama.com/

The problem

Nėra abejonės, verslai ir įmonės turi būti reikalingi. Taip nėra tokio dalyko, kaip nuolat ir visiškai patenkintas vartotojas - visada nori ko nors daugiau ir ko nors kitokio, naujo, turi neišspręstų problemų. Tai ir yra didžiulė galimybė. Kyla klausimas, kaip jį pasiekti ir kaip tai jam reikėtų suteikti? Kaip susirinkti vartotojų problemas, sužinoti "skaudamas vietas", kurias galima būti spręsti lazerių pagalba? Viena iš vietų, kurioje "Optogama" gali prakalbinti vartotoją ir išsiaiškinti jo problemas yra tarptautinė paroda. Įmonė kasmet dalyvauja 5 tarptautinėse lazerinių technologijų parodose, kiekvienoje sulaukia vidutiniškai 50 lankytojų, iš kurių 4-5 tampa klientais. Noras sulaukti dešimt kart daugiau lankytojų ir turėti dešimt kart daugiau klientų. Iššūkis - sugalvoti, sukurti metodiką/modelį ar pn., kurio pagalba įmonė galėtų užtikrinti dešimteriopai didesnį vartotojų srautą, kuris suteiktų galimybę kurti reikalingus sprendimus "į priekį". Kviečiami studentai iš inžinerinių krypčių, mechanikos, optikos, elektronikos, marketingo ir verslo vadybos (tarptautinės krypties būtų privalumas)