Kaip padaryti geležinkelių muziejų pačiu moderniausiu Lietuvoje?

Partner

Lietuvos geležinkeliai, AB

Project Skills

  • business & concepts
  • design & art
  • education
  • engineering
  • media & communications
  • social science

Project Blog

The brief

Kaip padaryti geležinkelių muziejų pačiu geriausiu muziejumi Lietuvoje? Pripildykite ekspozicijos erdvę naujausiomis technologijomis, padarykite eksponuojamus objektus interaktyvius, skatinkite lankytojus viską išmėginti ir iš muziejaus išsinešti tik pačias geriausias emocijas ir patirtis.

The background

AB „Lietuvos geležinkeliai“ – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Už Lietuvos Geležinkelių visapusišką modernizaciją yra atsakinga Inovacijų laboratorijos komanda. Inovacijų laboratorijos veiklos tikslai ir funkcijos yra platinti informaciją apie unikalius prototipinius produktus tiek įmonės viduje tiek išorėje, taip pat planuoti ir vystyti inovacinius mokslinius tyrimus.

The problem

Geležinkelių muziejus savo metus skaičiuoja nuo1966 m. Muziejus įsikūręs istoriniuose 19 a. pastatytuose Vilniaus geležinkelio stoties keleivių rūmuose. Šiandien šis muziejus tėra daiktų, prie kurių negalima prisiliesti, ekspozicijos vieta. Nuobodu? Kviečiame keisti nusistovėjusį požiūrį į daiktų eksponavimą. Transformuokite geležinkelių muziejų į modernų, interaktyvų traukos centrą, į kurį norėtų užsukti ne tik moksleiviai ar ikimokyklinio ugdymo vaikai, tačiau ir suaugusieji, paaugliai, užsienio turistai.

The solution

Naujasis Geležinkelių muziejaus konceptas turėtų būti panašus arba geresnis už Valstybės pažinimo centrą.