Kviečiame įmones teikti iššūkius Demola pavasario semestrui - registracija iki vasario 19 d.

Tyrimai rodo, kad didžiausią dalį savo laiko skiriame darbams, kurie turi etiketę "svarbu ir skubu". Neabejojame, kad Jūsų darbų sąraše yra darbų pažymėtų etikete "svarbu, bet neskubu". Šiems darbams neskiriame pakankamai dėmesio, atidedame juos "lengvesniems laikams". Ar norėtumėte tai pakeisti? Jeigu taip, ar žinote, kad studentai gali būti puikūs kūrėjai, ne tik pagalbiniai darbuotojai? Įdomu? Kviečiame išbandyti Demola programą.

Artimiausias Demola sezonas prasidės 2018 m. kovo 19 d., tačiau tam, kad jį galėtume pradėti mums reikalingi partneriai. Partneriai - tai įmonės, kurios inicijuoja iššūkius, kuriuos padeda galutinai suformuoti ir apsirašyti Demola programos atstovai. Parengti iššūkiai yra skelbiami internetinėje svetainėje http://vilnius.demola.net ir prie jų kviečiame prisijungti įvairių aukštųjų mokyklų studentus. 

Įmonės dalyvavimo DEMOLA programoje pagrindiniai žingsniai:

1. Iššūkio pateikimas

Užpildykite Demola iššūkio šabloną. Remiantis šia informacija mes padėsime Jums parengti patrauklų iššūkio aprašymą. Suderintą iššūkio aprašymą patalpinsime Demola internetinėje svetainėje ir pasirūpinsime reikalingų studentų pritraukimu.

2. Iššūkio komandos formavimas

Demola atstovai rūpinasi tinkamų studentų atranka ir yra atsakingi už komandų suformavimą. Įprastai komandą sudaro 4-5 nariai/studentai iš skirtingų studijų programų. Su Jūsų iššūkiui suformuota komanda susitiksite įvadiniame Demola Pavasaris 2018 pradžios renginyje.

3. Sprendimų iššūkiui paieška

Demola atstovai rūpinasi, kad iššūkio komanda turėtų reikiamus įrankius ir žinias. Mes organizuojame komandos susitikimus, užvedame "ant kelio" ir vedame būtinus mokymus. Jūsų prašome vieną kartą per savaitę sudalyvauti komandos susitikime (gyvai arba nuotoliniu būdu).

4. Pasiūlyto sprendimo įvertinimas

Demola Pavasaris 2018 programos pabaigoje Jūs turite įvertinti komandos pasiūlytą sprendimą. Jei darbas Jums atrodo vertingas, tuomet Jūs galite pasinaudoti pirmumo teise įsigyti licenciją naudoti komandos rezultatus.

Kokią naudą gauna dalyvaujanti įmonė?

  • reali vietinio DEMOLA operatoriaus pagalbininko (fasilitatoriaus) pagalba. Fasilitatorius rūpinasi projektų valdymo, inovacijų vadybos klausimais, komandos mikroklimatu.
  • patikrinamas poreikis su realiais vartotojais;
  • pasiūlomas sprendimas poreikiui patenkinti, sukuriamas  prototipas/demo versija ar koncepcija;

Jei įdomu, pasikalbėkime apie tai! Kreipkitės:

Geda Daškevičiūtė-Lazauskienė, +370 699 550 78, geda@vitp.lt

Rasa Leskevičienė, +370 682 630 73, rasa@vitp.lt


Share