Kviečiame įmonės teikti iššūkius Demola rudens semestrui - registracija iki rugpjūčio 20 d.

Tyrimai rodo, kad didžiausią dalį savo laiko skiriame darbams, kurie turi etiketę "svarbu ir skubu". Neabejojame, kad Jūsų darbų sąraše yra darbų pažymėtų etikete "svarbu, bet neskubu". Šiems darbams neskiriame pakankamai dėmesio, atidedame juos "lengvesniems laikams". Ar norėtumėte tai pakeisti? Jei taip, ar žinote kad studentai gali būti puikūs kūrėjai, ne tik pagalbiniai darbuotojai? Jei įdomu, kviečiame išbandyti Demola programą.

Artimiausias Demola sezonas prasidės 2017 m. spalio 9 d., tačiau tam, kad jį galėtume pradėti mums reikalingi partneriai. Partneriai - tai įmonės, kuriuos iš savo veiklos suformuluoja iššūkius studentams. Parengti iššūkiai yra skelbiami internetinėje svetainėje http://vilnius.demola.net ir prie jų kviečiame prisijungti įvairių aukštųjų mokyklų studentus. 

Įmonės dalyvavimo DEMOLA programoje pagrindiniai žingsniai:

1. Iššūkio pateikimas

Užpildykite Demola iššūkio šabloną. Remiantis šia informacija mes padėsime Jums parengti patrauklų iššūkio aprašymą. Suderintą iššūkio aprašymą patalpinsime Demola internetinėje svetainėje ir pasirūpinsime reikalingų studentų pritraukimu.

2. Iššūkio komandos formavimas

Demola atstovai rūpinasi tinkamų studentų atranka ir yra atsakingi už komandų suformavimą. Įprastai komandą sudaro 4-5 nariai/studentai iš skirtingų studijų programų. Su Jūsų iššūkiui suformuota komanda susitiksite įvadiniame Demola ruduo 2017 renginyje.

3. Sprendimų iššūkiui paieška

Demola atstovai rūpinasi, kad iššūkio komanda turėtų reikiamus įrankius ir žinias. Mes organizuojame komandos susitikimus, užvedame "ant kelio" ir vedame būtinus mokymus. Jūsų prašome vieną kartą per savaitę sudalyvauti komandos susitikime (gyvai arba nuotoliniu būdu).

4. Pasiūlyto sprendimo įvertinimas

Demola ruduo 2017 programos pabaigoje Jūs turite įvertinti komandos pasiūlytą sprendimą. Jei darbas Jums atrodo vertingas, tuomet Jūs galite pasinaudoti pirmumo teise įsigyti licenciją naudoti komandos rezultatus.

Kokią naudą gauna dalyvaujanti įmonė?

  • reali vietinio DEMOLA operatoriaus pagalbininko (fasilitatoriaus) pagalba. Fasilitatorius rūpinasi projektų valdymo, inovacijų vadybos klausimais, komandos mikroklimatu.
  • patikrintas poreikis su realiais vartotojais;
  • pasiūlomas sprendimas poreikiui patenkinti, sukuriamas  prototipas/demo versija ar koncepcija;

Jei įdomu, pasikalbėkime apie tai!

Geda Daškevičiūtė-Lazauskienė, +370 699 550 78, geda@vitp.lt

Rasa Leskevičienė, +370 682 630 73, rasa@vitp.lt

Edgaras Kriukonis, +370 682 867 94, edgaras@vitp.lt

Pateikiame keletą jau įgyvendintų Demola iššūkių, kaip pavyzdžius, kokių rezultatų gali pasiekti studentų komandos:

UAB “Aksada” iššūkis

Studentų komandos sprendimas

Iššūkį teikusi įmonė planuoja kurti seriją naujų vaistinių tepalų. Kaip sukurti gerą tepalą įmonė puikiai žino, tačiau tuo pačiu supranta, kad šiandieninėje rinkoje vien produkto kokybe nesukonkuruosi – reikia pagalvoti ir apie pakuotę, produkto pozicionavimą, komunikaciją klientui ir t.t. Deja šių kompetencijų įmonės vidiniuose resursuose nėra.

DEMOLA komanda išsigrynino tikslinę auditoriją, kam kuriami tepalai būtų aktualiausi, paruošė vartotojų poreikių analizę, konkurentų analizę įvairiais skerspjūviais, taip pat sumodeliavo marketingo planą, kurio būtų tikslinga laikytis įmonei. Kadangi iššūkį iškėlusi įmonė teikė paraišką investicijoms prisitraukti, DEMOLA komandos rezultatas buvo įtrauktas į paraišką.

MB “Fidens” iššūkis

Studentų komandos sprendimas

Dešimtis milijonų žmonių visame pasaulyje vargina Parkinsono liga ir jos sukeliamas rankų drebėjimas. Tai ženkliai suprastina žmonių gyvenimo kokybę bei apsunkina kasdienių darbų ar judesių atlikimą. Nors problemos mastas akivaizdus, tačiau realių egzistuojančių sprendimų - vienas kitas, kurie tik dalinai padeda eliminuoti neigiamą rankų drebėjimo sukeliamą poveikį.

Studentų komanda intensyviai bendradarbiaudama su žmonėmis sergančiais Parkinsono liga arba turinčiais tremorą ištyrė drebėjimo charakteristiką, šių žmonių poreikių ir problemų analizę. Pagal tai sukonstravo prietaisą, kuris rankų drebėjimą sumažins 10-20 %.

Daugiau iššūkių pavyzdžių galite rasti mūsų internetinėje svetainėje http://vilnius.demola.net/projects


Share