Kodėl verta dalyvauti Demola programoje?

90 proc. studentų, dalyvavusių DEMOLA programoje, rekomenduotų ją savo draugams.

Tad kuo gi DEMOLA gali būti naudinga? Mes sakome, kad Demola – treniruotė, skirta auginti patirtį, reikalingą pradedant karjerą bei formuojant žmonių aplinką, kurioje kiekvienas žino, ko nori, užsibrėžia tikslus ir kryptingai jų siekia. O ką mano apie Demola programą joje dalyvavę studentai?

Klaudija Čibirkaite, 3 kurso VU sociologijos studen:  "...nuolatinis bendravimas su didelę kompetenciją savo srityje turinčiais žmonėmis savaime priverčia išlipti iš savo komforto zonos, surimtėti ir išdrąsėti; retai kada praktikoje įmanoma gauti galimybę kurti savo projektą nuo pradžių iki galo, kuris dar  gali pasitarnauti konkrečiai Lietuvos įmonei kaip jų iškeltos problemos sprendimas".
Raminta Stebulytė, VGTU Programų inžinerija, 1 kursas: "Manau ir kitiems studentams verta sudalyvauti Demoloje, nes čia atrandi naujų draugų, su kuriais tave vienija bendras tikslas, išmoksti planuoti savo laiką, susipažįsti su tam tikro rezultato kūrimo etapais ir įgauni daugybę įgūdžių bei žinių apie kuriuos tikriausiai net nesusimąstei prieš ateinant čia
Paulina Viktažentytė, 4 kurso VU psichologijos studentė: "...turėjau galimybę pagilinti universitete įgautus specialybinius įgūdžius, Demola paskatino mano kūrybiškumą ir išjudino siekti tikslų."
Viktorija Krasnopiorova, 3 kurso VGTU robotikos, mechatronikos studentė: "Dalyvaujant Demola programoje pajusite ką reiškia kurti projektą nuo nulio iki galutinio varianto".
Agota Kazėnaitė, 1 kurso VU programų sistemų studentė: "...per trumpa laiką supratau, kad darbas komandoje, kuomet patys ne tik skirstomes darbus, bet ir sprendžiame, kokias užduotis turime įgyvendinti, nėra lengvas, tačiau įveikiamas iššūkis siekiant bendro tikslo"
Arina Česnulytė, VGTU, 2 kursas, Multimedia ir kompiuterinis dizainas; "... tai puiki nauja patirtis, įgijau gana daug naudingų žinių apie projekto vystymą, supratau koks sudėtingas kelias kol idėja virsta realiu produktu. Taip pat labai džiaugiuosi, jog sutikau naujų idomių žmonių su kuriais vis dar palaikome ryšius!"
Martynas Rickus, 4 kurso VU taikomosios fizikos studentas: "dėl daugelio dalykų galima rekomenduoti Demola programą (naujos pažintys, komandinis darbas, atsakomybės jausmo vystymas ir pan). Bet aš išskirsiu, kas man buvo svarbiausia - tai kontaktų užmezgimas su įmone ir tiesioginis bendravimas su ja."
Tomas Rimkus,  3 kurso VIKO programų inžinerijos studentas: "Demola man padėjo praplėsti verslumo žinias, turėjau galimybę mokytis ir semtis idėjų iš sėkmingo verslo atstovo, taip pat suteikė būrelį nepažįstamų, kurie greitai tapo draugais ir leido labiau pažinti komandinį darbą. Per tris mėnesius gautų akimirkų, patirties ir žinių kiekis yra neįkainojamas".
Aušrinė Radišauskaitė, 4 kurso VU medicinos studentė: "Labai rekomenduočiau Demola programą studentams, nes ji praplečia akiratį, atveria daug naujų galimybių, leidžia susipažinti su labai įdomiais žmonėmis, realizuoti save naujose srityse, daug sužinoti bei išmokti naujų dalykų."

Naujo DEMOLA pavasario sezono iššūkiams studentai kviečiami aplikuoti iki kovo 11 d. Programos trukmė – 3 mėnesiai (nuo kovo 19 d. iki 2018 m. birželio 7 d.).

Kiti DEMOLA programos dalyviai jau išbandė savo jėgas kurdami, bendraudami, drąsiai reikšdami savo mintis ir idėjas, konkuruodami, įveikdami įvairias kliūtis ir taip save stiprindami bei siekdami tapti tikrais savo pasirinktų sričių profesionalais. Kai kurie jų jau įsidarbino įmonėse su kuriomis bendradarbiavo DEMOLA programos metu, kiti išsigrynino savo norus, stipriąsias ir silpnąsias puses. Ir visa tai per 3 mėn.

Demola programos dalyviu gali tapti ir tu! Rinkis iššūkį pavasario semestrui  http://vilnius.demola.net/apply

Kaip dalyvauti programoje? https://vilnius.demola.net/news/kaip-dalyvauti-demola-programoje#.WpUbKq...

 


Share